Stolmark jest to firma wykonująca usługi stolarskie w Gdyni, robiąca niesamowite projekty schodów. Zamów to, co najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! Jako jedna z niewielu  firm oferują tworzenie schodów w dopasowanym rozmiarze. Jeżeli nie wiesz co będzie najlepszym wyborem, to chętnie doradzą jak dopasować rozmiar i materiał, które posłużą do zrealizowania twojego wymarzonego założenia.

Zobacz stronę internetową.

Postaw na Stolmark – to niezawodny producent schodów

Co najważniejsze – wkładają serce w zlecane im projekty. Zawsze słuchają oczekiwań klienta, aby dopasować schody do jego wszystkich potrzeb i założeń. Mogą Ci zaoferować wykonanie schodów z wielu rozmaitych materiałów. Najczęściej wybieranymi przez klientów rozwiązaniami są schody:

  • z drewna
  • betonowe
  • szklane
  • dywanowe

Podczas tworzenia planu domu dużo osób myśli jaki rodzaj schodów wybrać, tak aby pasowały do kompozycji całego pomieszczenia. Schody stanowią serce każdego domu i dużo zależy od ich wyglądu. Ważne jest by dobrać odpowiedni rodzaj, tak aby schody stanowiły modny dodatek, bez efektu zdominowania całego pomieszczenia.  Po wybraniu odpowiedniego kształtu czas zastanowić się nad rodzajem tworzywa, z którego zostaną wykonane. Masz do wyboru od groma niezwykłych projektów, które nadadzą wyrazu wnętrzu. Częstym rozwiązaniem są schody drewniane. 

Piękne schody będą ozdobą Twojego domu

Podstawą schodów każdej konstrukcji jest {materiał z których|tworzywo, z którego) są one zrobione. Dobrze dobrane tworzywo gwarantuje trwałość na wiele lat oraz może nadać wnętrzu charakteru. Klasycznym i najpopularniejszym, oraz sprawdzonym surowcem jest drewno. Schody stworzone z drewna są świetnym wyborem dla wielbicieli przytulnych przestrzeni, tworząc piękny rodzinny nastrój. Coraz większą popularnością cieszą się też mocno rustykalne wnętrza, gdzie doskonale nada się surowe drewno. Zastanów się nad wyborem schodów metalowych, jeżeli preferujesz nowoczesne wnętrza. Metal kreuje nieco  bardziej poważny i chłodny klimat. Znajdując się we wnętrzu, który prezentuje styl industrialny, z pewnością będziesz czuć powiew nowoczesności.

Schody dywanowe, są hybrydą schodów drewnianych i metalowych. W większości są wykonane z drewna, jednocześnie zachowując minimalizm. W przypadku gdy zależy Ci na osiągnięciu efektu solidnej kompozycji to najlepszym wyborem będą schody betonowe. Są niezwykle solidne i będa pasowały do pomieszczeń o minimalistycznych wykończeniach, budynków gospodarczych, a także przestrzeni ogólnodostępnych. Schody ze szkła są przeznaczone przede wszystkim do współczesnych i jasnych przestrzeni. Te rozwiązanie bez wątpienia nadaje niepowtarzalnego charakteru.

Pamiętaj o balustradach

Niezależnie od schodów, które wybierzesz to bez watpienia szklane balustrady będą pasowały do każdego ich rodzaju. Nadadzą Twojemu wnętrzu  supernowoczesny charakter zachowując przy tym użytkowość. Gdy rozpoczynasz budowę lub remont domu, należy pamiętać o balustradach, ze względu na bezpieczeństwo rodziny.